4. Budowa to nasza specjalność

Budujący dom muszą liczyć się z ryzykiem, na przykład nieukończenia domu przez firmę budowlaną, czy pojawienia się dodatkowych opłat, które nie były ujęte w kosztorysie. Każda tego typu przeciwność sprawia, że czas budowy przeciąga się, ponosimy dodatkowe koszty, finansowe, jak i osobiste, w postaci stresu, nieprzespanych nocy, dni poświęconych na długie rozmowy i załatwianie spraw formalnych. A przecież można tego wszystkiego uniknąć.

O wiele łatwiej jest prowadzić budowę korzystając z usług firmy, która zajmie się inwestycją kompleksowo, od znalezienie odpowiedniej lokalizacji, po zakończenie budowy. Nasza firma świadczy usługi na każdym etapie inwestycji. Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym i wykwalifikowanymi pracownikami, którzy krok po kroku zrealizują wasze marzenia.

dh-BUDOWA buduje domy do stanu surowego w ciągu 3 miesięcy, a do stanu deweloperskiego zamkniętego w ciągu 5-7 miesięcy. Udzielamy gwarancji na wykonane usługi i korzystamy z najlepszych materiałów budowlanych. Realizując swoje marzenia z nami, macie możliwość każdego dnia obserwować, jak stają się coraz bliższe rzeczywistości.

Krok 5. Dom gotowy do zamieszkania