1. Działka w wybranej lokalizacji

Marząc o domu zawsze wyobrażajmy go sobie w określonej przestrzeni. Myślmy o tym, jak duży będzie ogródek, czy zaprojektujemy go w stylu angielskim, czy też pozwolimy naturze na pełną swobodę. Planujmy też, gdzie znajdować się będzie działka i tym samym nasz dom. Być może chcemy mieszkać na wsi, albo w spokojnej dzielnicy miasta. Każdy konkret przybliża nas do spełnienia marzeń.

Od tego, jak wiele informacji przekażecie nam, zależy powodzenie inwestycji i jej umiejscowienie. Nasza firma wyręczy was w poszukiwaniu odpowiedniej działki. Dzięki nam możecie spać spokojnie, mając gwarancję wyboru lokalizacji w największym stopniu spełniającej wasze oczekiwania. To my sprawdzimy plany zagospodarowania terenu, kwestie dostępu do linii energetycznej, gazowej czy telefonicznej. To my zatroszczymy się o to, by transakcja zakupu działki była absolutnie bezpieczna z punktu widzenia naszego klienta.

Dzięki dh-BUDOWA podjęcie decyzji o wyborze odpowiedniej działki staje się przyjemnością, bez uciążliwych poszukiwań i stresów związanych z formalnościami.

Krok 2. Projekt dopasowany do potrzeb